Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks zāles pļaušanas sacensības

Līdz 10. jūnijam interesenti var pieteikties Liepājas rajona “Pļaušanas svētkiem”, kas notiks 14. jūnijā pulksten 11 Dunalkā. 

Zāles pļaušanas sacensības noritēs tautas klasē ar atbilstoša izmēra izkaptīm vairākās grupās – komandām, dāmām, kungiem, jauniešiem, jaunietēm. Individuāli savu māku varēs demonstrēt pļāvēji no 12 gadiem līdz neierobežotam vecumam. Tiesneši vērtēšot ne tikai pļaušanas ātrumu, bet arī gludumu, vāla taisnumu, pļāvuma tīrību.

Pasākumu atbalsta Liepājas rajona padome, taču ir arī dalības maksa –pašvaldībai 50 latu,  individuāliem dalībniekiem – trīs lati. Bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem dalība ir bez maksas.

Pēc sacensībām būs folkloras kopas “Atštaukas” un Tadaiķu kultūras nama vidējās paaudzes dejotāju koncerts un kopīga mielošanās pie zupas katla.

Organizatori aicina visus, kuriem ir svarīga latvisko tradīciju saglabāšana un kurus saista sportiskais azarts, pieteikties Dunalkas pagasta padomē vai pa tālruni 29164833, 3454125. Ar sacensību nolikumu var iepazīties mājaslapā www.dunalka.lv.

Pirmajās pļaušanas sacensībās Dunalkā pagājušā gada jūlija sākumā vietējiem pievienojās dažu kaimiņpagastu entuziasti un sacentās, neņemot vērā lietus šaltis. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas