Notiks spēles "Es varu būt premjerministrs" fināls

Latvijas Televīzija trešdienas vakarā plkst.21.20 demonstrēs spēles "Es varu būt premjerministrs" fināla raidījumu, kurā uzvarētāju noteiks skatītāji, informē spēles producenti.

Spēles piecās kārtās cīņu finālā no desmit atlasītajiem pretendentiem turpinās četri jaunieši - Antoņina Ņenaševa un Kārlis Sils no Rīgas, Edmunds Cepurītis no Amatas novada un Mārtiņš Pūris no Liepājas.

Finālistiem būs jārisina trīs uzdevumi – jāpamato sava ideja Latvijai (idejas apskatāmas un komentējamas portālā "Delfi" līdz 26.oktobrim http://www.delfi.lv/news/comment/comment/), jāpiedalās diskusijā par aktuāliem politikas jautājumiem ar Gundaru Rēderu, kā arī jāuzstājas ar premjerministra Jaungada uzrunu tautai.

Žūrijas locekļi – Ivars Godmanis, politologs Ivars Ījabs un žurnālists Aivars Ozoliņš – arī šoreiz izvērtēs finālistu sniegtās atbildes, tomēr spēles uzvarētāju noteiks skatītāju telefonbalsojums.

"Manuprāt, intriga par iespējamo uzvarētāju saglabājas, jo visi finālisti, katrs gan savā ziņā, ir vienlīdz spēcīgi. Un, tā kā uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums, jauniešiem atlicis pieredzes cienīga politiķa uzdevums – uzrunāt un pārliecināt savu elektorātu," uzsver spēles producents Gints Grūbe.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas