Noteiks radošāko pašvaldību 4

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk - VARAM) izsludina Radošuma balvu pašvaldībām, pašvaldību iestādēm un pašvaldību kapitālsabiedrībām, kas notiks visā Latvijā radošās darbības nedēļas "radi!2013" laikā no 2013.gada 22. līdz 28.aprīlim.

Ar šo balvu VARAM vēlas sekmēt radošumu pašvaldību darbā un pieredzes apmaiņu radošu risinājumu izmantošanā, kā arī informēt iedzīvotājus par labas un veiksmīgas prakses piemēriem.

Tādēļ aicina ikvienu - pašvaldības, pašvaldību iestādes, pašvaldību kapitālsabiedrības, fiziskas un juridiskas personas – līdz 2013.gada 4.aprīlim pieteikt Radošuma balvai radošus risinājumus, kas apliecina pašvaldības spēju mērķtiecīgi izmantot savus resursus, veicinot ekonomisko aktivitāti, identitātes stiprināšanu un pašvaldības atvērtību kopdarbam un gatavību strādāt komandā.

Pieteikuma anketu var aizpildīt VARAM mājaslapā - http://www.varam.gov.lv/lat/aptauja/vairakjautajumu_aptauja vai nosūtot pieteikumu ar pavadvēstuli pa pastu uz adresi "Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Peldu iela 25, Rīga, LV-1494" ar norādi "Radošuma balva".

Balvai pieteiktos pretendentus vērtēs darba grupa atbilstoši Radošuma balvas nolikumā minētajiem kritērijiem, t.sk. oriģinalitāte, aktualitāte, resursu izmantošanas efektivitāte, sabiedriskā nozīme, integrēta pieeja u.c.

Darba grupas sastāvā ir pārstāvji no VARAM, Izglītības un zinātnes ministrijas, Kultūras ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Urban Institute, biedrības „ZINIS”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas, Sorosa fonda-Latvija, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas Nacionālā kultūras centra, Latvijas Lauku foruma un Britu padomes Latvijā.

Radošuma balvas pasniegšanas ceremonija notiks 2013.gada 26.aprīlī, uz kuru tiks aicināti arī Radošuma balvas pretendenti un pieteicēji. Radošuma balvas laureāti tiks apbalvoti ar īpašām balvām – mākslas skolas audzēkņu darbiem un balvu radošuma kapacitātes stiprināšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

vainodnieks

Priekulei-nav 2 domu! bet tās jaunās darba vietas kas vēl būs pēc vēlēšanām-to redzēsiet, a kas tagad-nieki vien.

pirms 7 gadiem, 2013.03.19 22:09

Nu nē

Radošākā ir Priekules pašvaldība, kura no iedzīvotāju parādiem par komunālajiem maksājumiem ''uztaisa'' jaunas darba vietas. Tā lūk vajag mācēt. Ja visā Latvijā ir apm. 30 milj. iedzīvotāju parādi par komunālajiem maksājumiem, tad cik tur jaunas darba vietas sanāk? Un bezdarbs likvidēts.

pirms 7 gadiem, 2013.03.19 15:11

Latvijas ziņas