Norisināsies ikgadējās lauku tehnikas dienas

Ceturtdien, 30. jūnijā, plkst.11 ceturto gadu pēc kārtas Kuldīgas novada Padures pagastā norisināsies Tehnikas dienas, kuru laikā klātesošiem būs iespēja iegūt visu aktuālo informāciju par jaunumiem lauku tehnikā, saņemt speciālistu konsultācijas, iepazīt saimniecības tehniku, vērot paraugdemonstrējumus, informē rīkotāji.

"Šogad Amazone atzīmē pilngadības svētkus, tādēļ padomā ir īpaša svētku programma, kuras laikā gaidīsim ikvienu interesentu, kas vēlas vairāk uzzināt par Amazones un Krones tehniku, saņemt ekspertu konsultācijas par piemērotāko tehniku savai saimniecībai, " informē SIA "Amazone" valdes locekle Baiba Mikāla.

Programmā paredzēti Amazones tehnikas paraugdemonstrējumi, kuru laikā viesi tiks iepazīstināti ar nozares jaunumiem, kā arī par konkrētām tehnikas vienībām.

Dienas gaitā klātesošie varēs vērot arī Krones tehnikas paraugdemonstrējumus un pēc Amazones jubilejas pusdienu baudīšanas viesus izklaidēs Māras Upmanes – Holšteinas un Goran Gora muzikālais priekšnesums.

Savukārt vakara noslēgumā būs jaunās Amazones mājaslapas prezentācija un īsfilmas pirmizrāde "SIA Amazonei – 18", kā arī visi tiks aicināti nobaudīt dzimšanas dienas torti. Tāpat visas dienas garumā norisināsies atrakcijas bērniem, burvju triki un dažādi konkursi.

SIA "Amazone" savā dzimšanas dienā aicina dāvināt arī citiem: "18 gadu jubilejā esam nolēmuši finansiāli atbalstīt Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanu un aicinām to darīt arī Jūs. Pasākuma laikā ziedojot Imanta Ziedoņa fondam "Viegli", būs iespēja atbalstīt projektu par trīsdimensiju digitālā muzeja izveidi, kurā iepazīt Imanta Ziedoņa daiļradi un viņa nozīmīgākos darbus," atzīmē Mikāla.

Viesus lūdzam pieteikties, zvanot biroja vadītājai Kristīnei pa tālruni 63348131 vai sūtot e- pastu uz amazone@amazone.lv, norādot saimniecības/uzņēmuma nosaukumu, viesu skaitu un kontakttālruni.

SIA "Amazone" dibināta 1993. gadā kā vācu firmas "Amazone" oficiālais pārstāvis Latvijā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas