Nodibināta Latvijas Mednieku savienība

Sestdien, 28. maijā, Siguldā nodibināta Latvijas Mednieku savienība, portālu informēja tās pārstāvji.

Tās mērķis ir apvienot visu reģionu medniekus.

Kongresā tika uzsvērts, ka biedrības galvenajai darbībai jānotiek reģionos. Ievēlēti reģionālo padomju priekšsēdētāji un vietnieki, kuri tālāk organizēs vietējo nodaļu sadarbību reģionos. Arī statūtu apspriešanas gaitā tika paplašinātas reģionālo padomju pilnvaras, uzticot tām jaunu biedru uzņemšanu.

Kongress apstiprināja Nacionālo padomi, kuras sastāvā ir desmit Reģionālo padomju priekšsēdētāji – Māris Bērziņš (Dienvidkurzemes reģions), Māris Bondars (Sēlijas reģions), Arnis Trubiņš (Dienvidlatgales reģions), Vilnis Jaunzems (Ziemeļvidzemes reģions), Juris Buškevics (Zemgales reģions), Guntars Šēnbergs (Madonas reģions), Viktors Reblis (Austrumlatgales reģions), Ivars Lodiņš (Ziemeļkurzemes reģions), Modris Kalvāns (Rīgas reģions), Bruno Kreicis (Ziemeļaustrumu reģions). Par Nacionālās padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts Vilnis Jaunzems, par vietnieku – Māris Bondars.

Neatkāpjoties no sākotnēji deklarētā principa – dalības maksas 2011. gadā neiekasēt, tomēr netika atrasts kopsaucējs par turpmākajām iemaksām organizācijas darbības uzturēšanai. Tāpat atklāts palika jautājums par organizācijas valdes sastāvu. Par to vēl lems Nacionālās padomes sēdē, kas notiks pēc nedēļas.

Pašlaik no LMS biedru organizācijām tiek gaidīti ieteikumi par valdes locekļiem un  aktuālākajiem darāmajiem darbiem. Jaunie biedri iesniegumus par iestāšanos organizācijā var dodot sava Reģiona padomēm. Kontaktinformācija un iesnieguma veidlapa atrodama mājaslapās www.markulici.lv, www.allforhunt.com.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas