No ZRP Kurzemes apgabalā visvairāk plusiņu – Lībiņai-Egnerei; visvairāk svītrojumu – Mētelim

No Zatlera Reformu partijas (ZRP) Kurzemes apgabalā visvairāk plusiņu ir prezidenta bijušajai padomniecei Inesei Lībiņai-Egnerei, savukārt visvairāk svītrots uzņēmēja Meinarda Mēteļa vārds, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) interneta vietnē otrdien publicētie provizoriskie vēlēšanu rezultāti par visiem 155 iecirkņiem Kurzemes apgabalā.

Lībiņa-Egnere saņēmusi 4146 plusiņus, bet viņas vārds svītrots 559 vēlēšanu zīmēs. Savukārt nepopulārākais ZRP sarakstā šajā apgabalā bijis Mētelis, kurš saņēmis 2492 svītrojumus, bet 1873 plusiņus. Saskaņā ar provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem viņš arī ir pēdējais sarakstā.

ZRP no Kurzemes jaunajā Saeimā pārstāvēs Lībiņa-Egnere, vairāku nevalstisko organizāciju biedre Inita Bišofa, uzņēmuma "Horus Laboratory" pārdošanas vadītājs Jānis Junkurs un Rīgas domes Administratīvās komisijas juriste Loreta Skaburska, kura startēja ar pēdējo numuru.

Skaburska par trijiem punktiem apsteigusi uzņēmēju un Alkohola ražotāju un tirgotāju apvienības valdes priekšsēdētāju Edmundu Demiteru, kurš palicis nākamais aiz svītras. Viņš startēja ar trešo numuru.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas