No šodienas bez maksas var nosūtīt eiro pastkarti

Informāciju par būtiskākajiem Latvijas Pasta pakalpojumiem un to izmaiņām, pievienojoties eirozonai, ikviens interesents ar īpašu eiro pastkarti saviem tuviniekiem no šodienas var nosūtīt bez maksas no interneta vietnes "www.eiropasts.lv", izmantojot sociālā tīkla "Twitter" personisko kontu.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Latvijas Pasts, tas ir izveidojis trīs veidu pastkartes, kas informē par pastmarku izmantošanu no 2014.gada janvāra, norēķinu konta atvēršanas priekšrocībām pasta norēķinu sistēmā drošai pārejai uz eiro un latu maiņas iespējām pret eiro Latvijas Pasta 302 pasta nodaļās reģionos.

Eiro pastkaršu bezmaksas sūtīšanas akcija no "www.eiropasts.lv" sākas šodien, un turpināsies līdz brīdim, kad izsūtīšanai tiks aizpildītas visas sagatavotās pastkartes - katra no izsūtāmajām pastkartēm pieejama 5000 eksemplāru tirāžā.

Izvēloties nosūtīšanai vienu no piedāvātajiem pastkaršu variantiem un norādītajā adreses laukā ierakstot precīzu adresāta dzīvesvietu, uz pastkartes, ko bez maksas piegādās Latvijas Pasts, automātiski tiks norādīta arī šai dzīvesvietai tuvākā pasta nodaļa, kurā no 2014.gada 2.janvāra līdz 31.martam būs iespējams samainīt latus pret eiro.

Pastkartes adresātiem pakāpeniski tiks piegādātas līdz Ziemassvētku brīvdienām.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas