No piektdienas būs spēkā pilnīgs aģitācijas aizliegums

Centrālā vēlēšanu komisija atgādina, ka pašvaldību vēlēšanās būs spēkā pilnīgs aģitācijas aizliegums vēlēšanu dienā un dienu pirms vēlēšanām. Līdz ar to šā gada 31. maijā un 1. jūnijā ir aizliegta priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošana radio, televīzijā, preses izdevumos, internetā, publiskās vietās, kā arī valsts un pašvaldību iestādēs, kapitālsabiedrībās, kurās vairāk nekā 50 procentu kapitāla daļu pieder valstij vai pašvaldībai.

Pašvaldību vēlēšanas Latvijā notiks sestdien, bet no 29. maija līdz 31. maijam dažas stundas dienā notiek iepriekšējā balsošana.

Drošības policija arī lūdz iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par iespējamu balsu pirkšanu vai konstatētiem balsu pirkšanas gadījumiem, vērsties tuvākajā policijas iecirknī, zvanot pa tālruņa numuru 110, kā arī Drošības policijā, zvanot pa telefonu 67208964 vai sūtot e-pastu uz adresi: "dpdd@dp.gov.lv".

Iedzīvotāji aicināti vērsties Valsts policijā arī gadījumos, ja saskaras ar mēģinājumiem traucēt mierīgu vēlēšanu norisi vēlēšanu laikā vēlēšanu iecirkņos vai 50 metru attālumā no vēlēšanu iecirkņiem vai ja netiek ievēroti priekšvēlēšanu aģitācijas nosacījumi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas