No 16. novembra LTV1 ēterā - jauns diskusiju raidījums "Sastrēgumstunda"

No 16. novembra trešdienu vakaros plkst.21.20 LTV1 tiešraidē piedāvā jaunu diskusiju raidījumu "Sastrēgumstunda".    

Diskusiju mērķis - ne tikai analizēt konfliktus un pretrunas politiskajos, ekonomiskajos un citos Latvijas iedzīvotājiem svarīgos jautājumos, bet identificēt problēmu un diskusijas gaitā meklēt tai risinājumu. Tāpēc raidījuma moto skan: "Tev ir ko teikt? Runā!".

"Skatītājiem nav vajadzīgi sarunu raidījumi, kurus amatpersonas uztver kā ērtu bezmaksas raidlaiku savu viedokļu paušanai, problēmas risinājuma vietā izvēloties formālas frāzes. Pasivitātei un izplūdušiem prātojumiem "Sastrēgumstundā" vietas nebūs; tiešraides laikā tiks akcentēta konkrēta problēma un iezīmēti tās risinājumi," uzsver jaunā raidījuma vadītājs Gundars Rēders.

Studijā tiks aicināti arī skatītāji, kuriem tiešraides laikā būs iespēja izteikt savu viedokli, idejas un piedāvāt iespējamos risinājumus. Tāpēc jau šobrīd raidījuma veidotāji aicina aktīvus cilvēkus, kuri vēlas vērot diskusijas tiešraidi klātienē, pieteikties pa e-pastu sastregumstunda@ltv.lv.

Raidījuma "Sastrēgumstundas" veidošanā piedalīsies redaktores Iveta Elksne un Vija Ķenava, tā režisore būs Dace Slavinska, projekta vadītāja – Iveta Lepeško. Studijas dizainu veidojis mākslinieks Kristaps Skulte. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas