No 1. aprīļa norisināsies akcija "Droša vasara – Tava vasara"

No piektdienas, 1. aprīļa, līdz 31. augustam valstī norisināsies akcija "Droša vasara – Tava vasara," informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Kā zināms, katra mācību gada sākumā un noslēgumā norit Valsts policijas organizētā akcija "Drošības dienas skolās". Šis gads nav izņēmums – policijas darbinieki dosies uz mācību iestādēm, lai runātu par svarīgākajām ar bērnu drošību saistītajām lietām. Šogad – ātrāk nekā citus gadus, paskaidro Knīse.

Akcijas mērķis ir pievērst lielāku uzmanību ar bērnu drošību un veselību saistītiem jautājumiem, kā, piemēram, satiksmes drošībai uz ielas, drošībai, peldoties atklātās ūdenstilpnēs, ugunsdrošībai, atkarību izraisošo vielu lietošanas sekām, bīstamām rotaļām un vietām. Tā rezultātā tiks novērsti nelaimes gadījumi, kas apdraud bērnu dzīvību un veselību, kā arī bērni tiks informēti par destruktīvās uzvedības sekām un atbildību, mazinot nepilngadīgo personu izdarīto likumpārkāpumu skaitu.

Akcijas norisē ir aicinātas iesaistīties valsts un pašvaldības institūcijas, izglītības iestādes, bērnu vecāki, sabiedriskās organizācijas, bērnu un jauniešu interešu centri, Jaunsardzes dalībnieki un citas ieinteresētās puses. Policija labprāt uzklausīs kā potenciālo sadarbības partneru, tā skolēnu un viņu vecāku priekšlikumus, ieteikumus, lai šī akcija noritētu interesantāk, saturīgāk un mērķtiecīgāk.

Ieteikumus var paust, zvanot pa tālruņiem 634 04514 vai 634 04604 akcijas norises laikā visā Kurzemē.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas