Nīcā un Pāvilostā jauni kandidātu saraksti pagaidām nav saņemti 9

Tajās Kurzemes pašvaldībās, kur pagarināts deputātu kandidātu sarakstu pieņemšanas termiņš, pagaidām jauni saraksti nav iesniegti.

Kā aģentūru LETA informēja Nīcas novada vēlēšanu komisijā, jauni kandidātu saraksti nav iesniegti, pagaidām neviens arī nav pieteicis sarakstu iesniegšanu kādā no tuvākajām dienām.

Arī Skrundas novadā neviens jauns kandidātu saraksts nav iesniegts. "Baumu līmenī runā, ka vēl vismaz viens saraksts varētu būt, bet saņēmuši vēl neesam," informēja Skrundas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Māris Benefelds.

Tāda pati situācija ir arī Pāvilostas novadā. "Pagaidām ir aizdomīgs klusums," atzina Pāvilostas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Gunita Vērniece, gan atzīstot, ka kuluāru līmenī ir dzirdēts, ka vēl kāds saraksts tuvākajā laikā tomēr varētu tikt iesniegts.

Nīcas novada domes vēlēšanām reģistrēts saraksts "Nīcas novada attīstībai", kurā ir 10 kandidāti un ar pirmo kārtas numuru kandidē pašreizējais Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis. Skrundā kā vienīgais pagaidām reģistrēts "Reģionu alianses" saraksts, kurā no 18 kandidātiem pirmais kārtas numurs ir Skrundas novada domes priekšsēdētājai Nellijai Kleinbergai. Savukārt Pāvilostas novadā pagaidām vienīgais reģistrētais saraksts ar 12 kandidātiem ir "Mēs savam novadam", kura līderis ir Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.

Kā ziņots, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) nolēma septiņās pašvaldībās par desmit dienām pagarināt deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņu, jo tajās bija reģistrēts tikai pa vienam kandidātu sarakstam.

Pašvaldības, kurās pagarināts sarakstu iesniegšanas termiņš, ir Baltinavas novads, Naukšēnu novads, Nīcas novads, Pāvilostas novads, Rūjienas novads, Salacgrīvas novads un Skrundas novads. Sarakstus šajās pašvaldībās varēs iesniegt līdz 2.maijam.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

nicenieks

Neticu,ka būs vēl kāds saraksts. laimīgie Nicas iedzivotāji ir kļuvuši vienaldzigi,jo netic,ka kaut kas mainisies

pirms 7 gadiem, 2013.04.28 22:10

adata

Vairāk sarakstu nevajag.....citādi jau nebūs par ko nīdēt :))

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 20:12

zinātājs

ne jau sarakstu daudzumā ir labums, bet kvalitātē, Nīcā un Pāvilostā pietiek ar vienu!!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 15:36

esssss

Lai tak Nīca aizņemas vienu sarakstu no Rucavas kaimiņiem, ja pašiem nav. Šiem tak par daudz. :))

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 14:30

ko?

Nu kas ir, loši, saņemās! Pēc vēlēšanām atkal varēs ņaudēt...

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 10:25

nu

Nu tiešām Nīca saņemās!!! Vismaz vēl vienu sarakstu jau vajag, lai ir no kā izvēlēties. Runāja jau, ka būs vismaz vēl 2 saraksti, kur tad palika?

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 10:18

sos

Vai tiešām Nīcā būs tikai tas puišeļu saraksts?

pirms 7 gadiem, 2013.04.27 09:17

Latvijas ziņas