Nepieņemamas rīcības dēļ Latvijas Televīziju pamet arī Ilva Liepiņa 1

Īsi pirms Ziemassvētkiem atlūgumu Latvijas Televīzijas (LTV) vadībai iesniegusi ilggadējā ziņu diktore Ilva Liepiņa, ceturtdien vēsta žurnāls Privātā Dzīve. Viņas aiziešanu no LTV portālam Diena.lv apstiprināja arī Panorāmas producente un LTV Ziņu dienesta vadītāja pienākumu izpildītāja Dagnija Neimane.

"Jā, šobrīd ir doma iet projām no Latvijas Televīzijas, esmu uzrakstījusi atlūgumu," žurnālam atklājusi I.Liepiņa.

2012. gads I.Liepiņai bijis pārbaudījumu gads. Intervijā žurnālam diktore atklāj, ka, ja viņa būtu jauns darbinieks, kurš nezina kā bijis kādreiz, varbūt sakostu zobus un paciestu. Tomēr Liepiņai ir nopietna pieredze un, viņasprāt, LTV iet radikālu pretēju ceļu, kāds tai būtu jāiet. "Tas galīgi nesaskan ne ar maniem ētikas kritērijiem, ne profesionāliem uzstādījumiem," atklāta bijusi Liepiņa. Viņa arī minējusi LTV vadītāju nevēlēšano sadzirdēt darbinieku domas un idejas.

"Es nepametu Latvijas Televīziju - es eju prom no tādas Latvijas Televīzijas, kāda tā ir šobrīd," piebilst I.Liepiņa.

"Jā, tā ir taisnība. Taču iemesli viņai pašai jājautā," portālam Diena.lv sacīja D.Neimane. Viņa atklāja, ka ar I.Liepiņu ir bijušas sarunas, tika izteikta iespēja arī šo to pamainīt, taču no viņas pēc tam sekojis paziņojums un atlūgums.

Pieņemam to situāciju, kāda tā ir un meklēsim tālākus risinājumus. Darbu LTV viņa pārtrauks sākot ar februāri," teica D.Neimane.

Jau ziņots, ka darbu LTV pametis līdzšinējais ģenerāldirektors Edgars Kots, ziņu diktors Arnis Krauze un ziņu dienesta vadītājs Dzintris Kolāts.

"Ja agrāk Latvijas Televīzija bija medijs ar vārdu, tad tagad tas ir liels kuģis, kas stūrē uz sēkli. Es nevēlos būt daļa no tā," biznesa portālam "Nozare.lv" uzsvērusi I. Liepiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas