Nedēļas vidū un beigās gaidāms slapjš sniegs

Otrdiena Latvijā paies bez nokrišņiem, bet trešdien un ceturtdien visā valstī palaikam gaidāms neliels slapjš sniegs. Nokrišņi, visticamāk, būs arī nedēļas beigās, prognozē sinoptiķi.

Otrdien gaidāms mākoņains laiks, vietām debesis noskaidrosies. Pūtīs mērens dienvidrietumu vējš, kas pāries dienvidu, dienvidaustrumu vējā, un gaisa temperatūra būs +1..-4 grādi, otrdienas vakarā temperatūra noslīdēs līdz -4..-9 grādiem.

Trešdien no rietumiem pietuvosies kārtējais ciklons, tādēļ būs apmācies laiks, palaikam gaidāms neliels lietus un slapjš sniegs. Pūtīs mērens dienvidu vējš, gaisa temperatūra visā valstī pakāpsies līdz 0..+2 grādiem. Arī ceturtdien gaidāms slapjš sniegs, temperatūra pazemināsies līdz +1..-2 grādiem.

Saskaņā ar pašreizējām prognozēm piektdien debesis brīžiem skaidrosies, valsts lielākajā daļā nokrišņu nebūs un valdīs -2..-7 grādu sals. Brīvdienās no rietumiem tuvosies jauns ciklons, kas var atnest gan sniegu, gan lietu, bet pirms ciklona atnākšanas gaisa temperatūra valsts austrumos, debesīm skaidrojoties, īslaicīgi var noslīdēt zem -10 grādiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas