Nedēļas otrajā pusē kļūs siltāks; mēneša nogalē iespējami +15 grādi

Nedēļas sākumā Latvijā valdīs sals, bet nedēļas otrajā pusē kļūs siltāks, vējaināks un bieži līs, liecina prognozes.

Aukstākais laiks gaidāms trešdienas naktī, kad gaisa temperatūra pazemināsies līdz -2..-7 grādiem, vietām valsts centrālajā un austrumu daļā tā būs ap -10 grādiem, bet trešdien ar brāzmainiem dienvidu vējiem pie mums ieplūdīs siltāks un mitrāks gaiss, gaidāms sniegs un putenis, kas pāries lietū. Gaisa temperatūra vakarpusē sasniegs jau +2..+5 grādus, vēsta LETA.

Nedēļas otrajā pusē temperatūra turpinās lēni paaugstināties, tomēr naktīs vēl brīžiem gaidāms sals. Katru dienu kaut daļu Latvijas skars nokrišņi - pārsvarā lietus, bet vietām arī slapjš sniegs. 

Siltākais laiks gaidāms svētdien, kad temperatūra paaugstināsies līdz +5..+10 grādiem, vēsta Toms Bricis, Latvijas Sabiedriskie mediji.
Valdošie nedēļas otrajā pusē būs brāzmaini dienvidu, dienvidrietumu vēji, pastāv iespēja, ka brīvdienās vēja brāzmas piekrastē pārsniegs 20 metrus sekundē.

Ilgtermiņa prognozes norāda uz lielu iespēju, ka pēc 20. marta Latvijā iestāsies sausāks un krietni siltāks laiks, gaisa temperatūra, visticamāk, sasniegs +15 grādu atzīmi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas