Nedēļas otrajā pusē iestāsies auksts laiks, naktīs būs salnas

Nedēļas pirmajā pusē laiks Latvijā būs silts, īpaši otrdien, kas būs nedēļas siltākā diena, bet nedēļas otrajā pusē Baltijas reģionā ieplūdīs aukstas gaisa masas no Arktikas un temperatūra būtiski pazemināsies, liecina prognozes.

Pirmdien līdz pusdienlaikam valsts austrumos vēl būs daudz mākoņu un iespējams neliels lietus, bet pēcpusdienā debesis skaidrosies visā Latvijā un būtisku nokrišņu nebūs. Pūtīs mērens ziemeļrietumu vējš un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +11..+16 grādiem, vietām piekrastē ap +9 grādiem.

Otrdienas naktī mākoņu būs maz, nokrišņi nav gaidāmi, bet vietām veidosies migla. Nakts būs auksta - temperatūra pazemināsies līdz 0..+5 grādiem, vietām piekrastē līdz +7 grādiem.

Dienas pirmā puse būs saulaina, bet vēlāk mākoņu kļūs vairāk, pēcpusdienā un vakarā Kurzemē gaidāms neliels lietus. Pastiprināsies dienvidrietumu vējš, brāzmās līdz 11-16 metriem sekundē, taču būs silts - temperatūra pakāpsies līdz +16..+21 grādam.

Naktī uz trešdienu gaidāms pamatīgs lietus. Daudzviet līs ilgstoši un palaikam arī stipri, tāpēc nakts būs silta - minimālā temperatūra +7..+11 grādi.

No trešdienas laiks kļūs manāmi vēsāks. Gaisa temperatūra dienās lielākoties būs +8..+14 grādu robežās, bet naktīs 0..+7 grādi. Sākot ar piektdienas nakti, zāles aukstumā daudzviet gaidāma salna.

Nedēļas otrajā pusē ik dienas būs arī nokrišņi - ne tikai lietus, bet vietām iespējama arī krusa, ko pavadīs pērkona negaiss.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas