Nedēļas nogalē laika apstākļi Latvijā būs mainīgi

Nedēļas nogalē laika apstākļi Latvijā būs mainīgi - sestdiena valsts lielākajā daļā būs ar saulainu laiku, bet svētdiena apmākusies un ar nokrišņiem, turklāt veidosies apledojums, liecina prognozes.

Piektdienas pēcpusdienā un vakarā Latgalē, kā arī vietām Vidzemē un valsts centrālajā daļā snigs, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz -2..+2 grādiem, vakarā veidosies arī migla.

Naktī uz sestdienu debesis skaidrosies un neliels snigšana valsts austrumos gaidāma tikai nakts sākumā. Gaisa temperatūra līdz ar to pazemināsies līdz -1..-6 grādiem, bet uz rītu vietām valsts centrālajā daļā līdz -7..-10 grādiem. No rīta vietām migla un sarma.

Dienas laikā Latvijas lielākajā daļā būs saulains laiks, vairāk mākoņu būs Latgalē un jūras piekrastē Kurzemē. Būtisku nokrišņu nebūs. No rīta būs lēns mainīga virziena vējš, dienā iegriezīsies mērens dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +1..-3 grādiem.

Naktī uz svētdienu Latvijai no dienvidaustrumiem tuvosies jauna nokrišņu zona. Debesis palēnām apmāksies un no nakts vidus Latgalē, vēlāk arī pārējā valstī gaidāms sniegs, slapjš sniegs, dienā tas vietām var pāriet smidzinošā lietū, veidosies apledojums.

Minimālā gaisa temperatūra nakts sākumā -1..-6 grādi, maksimālā dienā no -2 līdz +2 grādiem.

Nākamās nedēļas sākumā laika apstākļi saglabāsies līdzīgi, galvenokārt valdīs neliels sals, bet nedēļas otrajā pusē laiks varētu kļūt siltāks. Brīžiem gaidāma snigšana.

www.lsm.lv

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas