Nedēļas nogalē gaiss iesils līdz plus 25 grādiem

Šajā nedēļas nogalē valdīs īsti vasarīgs siltums - valsts dienvidaustrumu rajonos gaiss sakarsīs līdz plus 25 grādiem, iespējams, arī par kādu grādu vairāk.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes liecina, ka siltākā no brīvdienām būs svētdiena, kad dienas laikā gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies līdz plus 25 grādiem. Lielāka iespējamība baudīt karstu laiku būs valsts dienvidaustrumu rajonos, kur augstākā gaisa temperatūra sagaidāma pēcpusdienā.

Arī sestdien būs silts laiks - dienas vidū un pēcpusdienā gaiss daudzviet iesils līdz plus 22, plus 23 grādiem, izņēmums būs Kurzemē, jūras piekrastē, kur gaisa temperatūra turēsies ap plus 17, plus 18 grādiem. Tikmēr pārējā Latvijā gaisa temperatūra pārsniegs plus 20 grādu atzīmi. Silta būs arī nakts uz svētdienu, 7.jūniju, - gaisa temperatūra nebūs zemāka par plus 13 grādiem.

Sestdien nokrišņi nav gaidāmi, kā arī nav gaidāms brāzmains vējš.

Svētdien jau no rīta gaisa temperatūra daudzviet būs ap plus 17, plus 18 grādiem un tā pakāpeniski paaugstināsies, līdz pēcpusdienā sasniegs plus 25 grādus. Izņēmums atkal būs jūras piekraste Kurzemē, kur maksimālā gaisa temperatūra dienā būs ap plus 17 grādiem. Atšķirībā no sestdienas svētdien vietām dienas vidū ir gaidāmi nokrišņi. Svētdien arī gaidāms brāzmains vējš ar ātrumu līdz 15 metriem sekundē.

Abas brīvdienas gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, daudzviet arī būs skaidrs laiks.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas