Nedēļas laikā "Latvenergo" daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmai piesakās 217 iedzīvotāju

Nedēļu pēc pieteikšanās sākuma uz daudzbērnu ģimenēm paredzēto atbalstu no Latvijas energokompānijas "Latvenergo" – papildu 2400 kilovatstundām (kWh) par starta tarifu – iesniegumus pabalsta saņemšanai ir aizpildījuši 217 iedzīvotāju, aģentūrai BNS pavēstīja "Latvenergo" ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis.

Pēc viņa teiktā, lielākā daļa iedzīvotāju atbalstam pieteikušies, izmantojot autorizāciju caur internetbanku. Tikai 69 iedzīvotāji pieteikumus iesnieguši klātienē "Latvenergo" klientu apkalpošanas centros.

Siksnis norādīja, ka pirmajiem pieteikumu iesniedzējiem atbilde tiks sniegta jau nākamnedēļ pēc datu salīdzināšanas ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem par pieteicēja ģimenes statusu. Tāpat tiks pārbaudīts, vai atbalstam nav pieteicies otrs vecāks. Nākamo pieteikumu iesniedzēju aizpildītās anketas tiks izskatītas, augstākais, septiņu dienu laikā.

Siksnis atgādināja, ka potenciālie atbalsta pretendenti tiek aicināti izmantot ērtāko un ātrāko pieteikšanās veidu – internetu. Pašlaik vēl tiek paplašināts to internetbanku klāsts, no kurām būs iespējams autorizēties atbalsta saņemšanai, viņš piebilda, minot, ka pašlaik autorizēšanās iespēja ir "Swedbank" un "Nordea" bankas klientiem, savukārt "SEB bankas", "Latvijas Krājbankas", bankas "Citadele" un "Norvik" internetbankas klienti pieteikties atbalstam varēs no 11. maija.

Jau vēstīts, ka no 1. maija daudzbērnu ģimenes var pieteikties "Latvenergo" papildu 2400 kWh elektroenerģijas par starta tarifu, tādējādi daudzbērnu ģimenes varēs norēķināties par patērēto elektroenerģiju pēc iepriekšējā tarifa par kopumā 3600 kWh gada ietvaros, skaitot no 1. aprīļa.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas