Nedēļas gaitā prognozē sniega kārtas veidošanos

Ceturtdien Latvijā spēcīgi snigs, un līdz piektdienai valsts lielākajā daļā uzsnigs 10-15 centimetru sniega, vēsta jaunākā "Global Forecast System" prognoze.

Daļā Kurzemes pamatīgi snigs jau otrdienas pēcpusdienā vai vakarā, bet uzsnigušais sniegs kusīs, jo trešdien jūras piekrastē gaisa temperatūra pakāpsies līdz +3..+4 grādiem. Trešdien vietām Latvijā nedaudz snigs vai līs, vairāk nokrišņu būs Vidzemes ziemeļrietumos.

Saskaņā ar pašreizējo prognozi visintensīvāk snigs ceturtdien naktī un no rīta Rietumlatvijā, piekrastē iesākumā gaidāms lietus.

Ceturtdien visā valstī pamatīgi snigs, vietām puteņos, dažviet veidosies bieza un smaga slapja sniega kārta uz vadiem un koku zariem. Arī piektdien snigs, bet tad pārsvarā gaidāms neliels sniegs.

Līdz piektdienai Latvijā varētu uzsnigt vidēji 10-15 centimetru svaiga sniega. Nedēļas nogalē Latvijā gaidāma gaisa temperatūras pazemināšanās, svētdien un nākamās nedēļas sākumā Vidzemē sals var sasniegt -18 grādu. Saskaņā ar pašreizējo prognozi visai auksts laiks ar atsevišķām siltākām un sniegotākām dienām saglabāsies ilgstoši.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas