Nākamnedēļ brīžiem gaidāms lietus un stiprs vējš

Arī nākamnedēļ Latvijā būs mainīgi laikapstākļi, ciklons "Katja" brīžiem gadās par lietu un brāzmainu vēju, prognozē sinoptiķi.
Pirmdien, sākot no valsts rietumiem, Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, tādēļ daudzviet īslaicīgi līs, vietām gaidāmas pērkona lietusgāzes, tomēr gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā pakāpsies līdz +20..+23 grādiem.

Turpmākajās dienās virs Skandināvijas atradīsies plašs ciklons - bijusī viesuļvētra "Katja" - kas ietekmēs laikapstākļus arī Latvijā.

Tādēļ pūtīs stiprāks dienvidrietumu vējš, tā ātrums brāzmās piekrastē reizēm var pārsniegt 20 metru sekundē. Brīžiem arī gaidāms lietus, tomēr starp mākoņiem uzspīdēs saule.

Gaisa temperatūra nedēļas gaitā pazemināsies - vēl otrdien valsts dienvidaustrumos gaidāms līdz +22 grādiem silts laiks, trešdien temperatūra, visticamāk, vairs nepārsniegs +15..+18 grādu, un turpmākajās dienās gaiss kļūs vēl par pāris grādiem vēsāks.

Vēja un mākoņu dēļ naktis gaidāmas visai siltas - ar gaisa temperatūru +10..+15 grādu, - bet nedēļas nogalē temperatūra vietām var pazemināties līdz +5 grādiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas