Nākamās nedēļas sākumā Latvijā gaidāms ziemai raksturīgs aukstums, kam sekos atkusnis

Nākamās nedēļas sākumā gaisa temperatūra Latvijā var noslīdēt līdz mīnus 11 grādiem pēc Celsija skalas, bet jau nedēļas beigās gaisa temperatūra atkal pakāpsies virs nulles, skaidro Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sestdien laika apstākļus virs Latvijas noteiks aizejošais ciklons, kas vietām atnesa brāzmainu vēju darba nedēļas noslēgumā. Tāpēc teritorijas lielākajā daļā gaidāms slapjš sniegs, kura laikā pasliktināsies arī redzamība. Piekrastes rajonos vēl gaidāms brāzmains ziemeļu vējš, bet valstī ieplūdīs aukstākas gaisa masas - nakts stundās temperatūra pazemināsies līdz mīnus 8 grādiem.

Svētdien ciklona ietekme mazināsies un dienas laikā nokrišņi mitēsies, vējš arī pierims.

Nākamās nedēļas sākumā atkal laika apstākļus noteiks ciklons, kā ietekmē pastiprināsies ziemeļu vējš, gaidāms sniegs. Gaisa temperatūra turpinās pazemināties, un naktī uz otrdienu, 10.decembri, austrumu rajonos gaiss var atdzist līdz mīnus 11 grādiem.Nedēļas otrajā pusē vējš pūtīs no austrumiem, dienvidrietumiem un pakāpeniski Latvijā ieplūdīs siltākas gaisa masas no Atlantijas okeāna, un gaisa temperatūra sāks paaugstināties. Darba nedēļas beigās gan naktī, gan arī dienā tā būs plus 1, plus 6 grādu robežās.

Vietām gaidāmi nokrišņi, galvenokārt jau atkal lietus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas