Nākamās nedēļas nogalē norisināsies izstāde "Skola 2013"

No 28.februāra līdz 3.martam izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 19.starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2013", informē "BT 1" mediju koordinatore Inese Libere.

Izstādē ikviens būs iespēja uzzināt par jaunākajām un populārākajām mācību programmām Latvijā un ārzemēs, kā arī piedalīties atraktīvos konkursos.

Šogad izstādē piedalīsies vairāk nekā 140 dalībnieku no 11 valstīm - Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Vācijas, Kanādas, ASV, Dānijas, Lielbritānijas, Izraēlas un Nīderlandes -, kas iepazīstinās ar sevi un sniegs visaptverošu informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām, kā arī citiem dažādiem mācību kursiem.

Izstādē plaši pārstāvētas būs arī Latvijas augstskolas, universitātes un koledžas, kas prezentēs dažādas studiju programmas gan latviešu, gan angļu valodā. Topošie studenti varēs uzzināt par uzņemšanas kārtību un noteikumiem augstskolās, budžeta vietām, izglītības iestāžu ārpus studiju aktivitātēm, apmaiņas studijām ārzemēs un daudz ko citu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas