Nākamās nedēļas beigās atkal būs gaidāms karstums

Nākamajā nedēļā gaidāms nepastāvīgs laiks, jo sākumā bieži līs, bet nedēļas izskaņā nokrišņi mitēsies un gaisa temperatūra paaugstināsies pat līdz plus 28 grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Sestdien pa dienu apstākļus noteiks augsta spiediena atzars, līdz ar to lietus nav gaidāms un, sākot no rietumiem, debesis pakāpeniski skaidrosies, savukārt svētdien no rīta Latvijai no rietumiem tuvosies jauna lietus mākoņu zona, kas atnesīs mērenu lietu daudzviet Latvijā, vietām ducinās arī pērkons. Dienvidrietumu, rietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 18 metriem sekundē.

Brīvdienās gaiss nakts laikā atdzisīs līdz plus 9, plus 14 grādiem, savukārt dienā saule gaisu iesildīs līdz plus 17, plus 22 grādiem.

Nākamās darba nedēļas sākumā laika apstākļus Latvijā pārsvarā noteiks ciklonu darbība. Bieži līs, un nedēļas sākumā vietām pūtīs arī brāzmains rietumu puses vējš. Gaisa temperatūra nakts laikā būtiski nemainīsies un būs gaidāma plus 9, plus 15 grādu robežās, bet dienā būs vidēji plus 17, plus 22 grādi, dažas dienas nedaudz vēsāks būs jūras piekrastē.

Darba nedēļas beigās pastiprināsies anticiklons, un Latvijas teritorijā ieplūdīs siltāks gaiss no dienvidiem, līdz ar to nokrišņi un lietus mitēsies un biežāk uzspīdēs saule. Gaisa temperatūra nakts laikā nenoslīdēs zemāk par plus 12, plus 17 grādiem, bet dienā pakāpsies līdz plus 20, plus 25 grādiem, piektdien vietām sasniedzot pat plus 27, plus 28 grādus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas