"Musiqq" neiekļūst Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā 5

Latvijas pārstāvji grupa "Musiqq" ar dziesmu "Angel in Disguise" nav iekļuvuši Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa finālā, tas noskaidrojās ceturtdienas vēlā vakarā Vācijas pilsētā Diseldorfā.

No otrā pusfināla Eirovīzijas finālam pēc žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējuma kvalificējās Igaunija, Rumānija, Moldova, Īrija, Bosnija un Hercegovina, Dānija, Austrija, Ukraina, Slovēnija un Zviedrija, bet Latvija un vēl astoņas valstis no pusfināla neizkļuva.

Dziesmas vērtēja gan skatītāji, gan žūrija, balsu skaitam sadaloties 50:50.

No pirmā pusfināla ceļazīmi uz finālu ieguva Serbijas, Lietuvas, Grieķijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Šveices, Ungārijas, Somijas, Krievijas un Islandes pārstāvji. Finālā automātiski nokļūst tā saucamais lielais piecinieks - Francija, Vācija, Lielbritānija, Spānija un Itālija.

Jau vēstīts, ka "Musiqq" ar dziesmu "Angel In Disguise" otrajā pusfinālā startēja ar 17. kārtas numuru, konkurējot ar Nīderlandes, Bosnijas un Hercegovinas, Ukrainas, Kipras, Austrijas, Zviedrijas, Moldovas, Beļģijas, Slovākijas, Izraēlas, Maķedonijas, Dānijas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Igaunijas, Rumānijas, Slovēnijas un Īrijas pārstāvjiem.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks sestdien, 14.maijā. Tiešraide no Diseldorfas Latvijas Televīzijā sāksies desmitos vakarā.

Finālu komentēs Valters Frīdenbergs, bet Latvijas balsojuma rezultātus paziņos Aija Andrejeva.

Balsot varēs visas Eirovīzijas konkursa dalībvalstis, arī tās, kas nekvalificējās finālam. Balsojums kopumā notiks 43 valstīs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Super

Tiešām malači! Bija labs! Bet balsojumam nav nozīmes. Tik un tā tiek balsots ģeogrāfiski. Tas atkal jau pierādās ar to, ka trešo gadu tālāk netiekam. Galvenais, ka godam pārstāvēta Latvija. Un netika taču daudzi!

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 11:00

savejā

Super, puiši malači, ļoti patika, žēl, ka netikām, bijām pelnījuši laba dziesma.

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 08:37

:)

Nenoliksim savējos, viņi bija labi. Paldies viņiem par to. Pirmo reizi pēc ilgiem laikiem nebija kauns ne par ko. Nu un, ka nav šova. Tad labāk lai nav, nevis balagāns. Gaumīgs šovs ir ok, bet tādi pēdējā laikā nav redzēti..

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 01:23

jā, trīs gadus pēc kārtas jau tukšā..eiropa mūs nesaprot

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 00:22

uldins

bāli un ..,. pelnīta neiekļūšana... kas tās par kleitām .. diezgan sviestaini uz citu fona :D prieks par Moldovu!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 00:15

Latvijas ziņas