Ministru darbu vērtē kā viduvēju (tabula)

Kopumā Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem vērtē savu apmierinātību ar pašreizējo ministru darbu kā viduvēju (vērtējums 4,5 skalā, kur 1 nozīmē "ļoti neapmierināts" un 10 "ļoti apmierināts" par konkrētā ministra darbu). To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, janvāra beigās veiktais pētījums.

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji salīdzinoši vairāk ir apmierināti ar Aizsardzības ministra A.Pabrika (5,1), Izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa (5,1) un Ārlietu ministra E.Rinkēviča (5,0) darbu.

Kopumā viduvēji Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vērtē apmierinātību ar Finanšu ministra A.Vilka (4,9), Ekonomikas ministra D. Pavļuta (4,8), Tieslietu ministra J.Bordāna (4,7), Iekšlietu ministra R.Kozlovska (4,7) un Zemkopības ministres L.Straujumas (4,6) darbu.

Salīdzinoši zemāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem novērtējuši savu apmierinātību ar Veselības ministres I.Circenes (4,1), Vides un reģionālās attīstības ministra E.Sprūdža (3,9), Labklājības ministres I.Vinķeles (3,9) un Kultūras ministres Ž. Jaunzemes-Grendes (3.7) darbu.

Atpazīstamākie ministri ir Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis (98%) un Veselības ministre Ingrīda Circene (98%), kurus zina absolūtais vairākums Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Savukārt mazāk zināmie ministri ir Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (15%), Zemokopības ministre Laimdota Straujuma (13%) un Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (12%). Šos cilvēkus nezina aptuveni katrs desmitais aptaujātais ekonomiski aktīvais Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas