Meklē sirdsmāsiņas 22 Latvijas slimnīcās, arī Liepājas reģionālajā

Līdz 12. decembrim var balsot par savu sirdsmāsiņu gan slimnīcās, gan internetvietnē www.diena.lv/sirdsmasina. Akcija norisinās jau ceturto gadu.

Šonedēļ populārāko sirdsmāsiņu četriniekā ir arī Liepājas reģionālās slimnīcas Dienas stacionāra māsa Jeļena Liepiņa.

Akciju ''Meklējam sirdsmāsiņu'' ceturtdien atklāja akcijas patronese, Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma. Akcijas laikā ar Rietumu Bankas labdarības fonda (RBLF) un laikraksta ''Diena'' atbalstu vairāku mēnešu garumā tiks noskaidrotas 22 Latvijas slimnīcu sirsnīgākās un atsaucīgākās bērnu māsas. Akcijas noslēgumā RBLF 30 bērnu māsas apbalvos ar naudas prēmijām. Šogad akcijā iesaistījies arī uzņēmums SIA ''Rimi Latvia'', aicinot balsotājus būt aktīviem.

Akcijas noslēgumā 30 bērnu māsas tiks apbalvotas ar RBLF naudas prēmijām un saņems atzinības rakstus no akcijas „Meklējam sirdsmāsiņu” patroneses - Valsts prezidenta kundzes Daces Seisumas.

Akcijas „Meklējam sirdsmāsiņu” mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību bērnu māsu darbam, celt bērnu māsas profesijas prestižu, uzsverot, ka no māsu darba ir atkarīga pacienta aprūpe un sekmīgs atveseļošanās process.

Akcija „Meklējam sirdsmāsiņu” norisinās jau ceturto reizi, 2008. un 2012. gadā tika noteiktas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas atsaucīgākās bērnu māsiņas, bet 2009. gadā – Latvijas reģionālo slimnīcu sirdsmāsiņas.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas