Meklē labākos būvniekus

Atvērta pieteikumu pieņemšana žurnāla "Latvijas Būvniecība" organizētajam ikgadējam konkursam "Gada būvinženieris Latvijā", kas tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību (LBS) un uzņēmumiem Sakret, Caparol, Ramirent un Knauf Insulation.

Konkursa mērķis ir veicināt būvniecības nozares daudzveidīgo profesiju prestižu un publiskot labas prakses standartus.

Konkurss tiek organizēts ceturto gadu, pieteikumi iesūtāmi līdz 2012. gada 17. februārim. Būvniecības nozares labākie speciālisti tiks nosaukti gala ceremonijā 2012. gada martā.

Konkursā iespējams pieteikt speciālistus, kas strādājuši 2011. gada būvniecības procesā esošos vai ekspluatācijā nodotajos būvniecības objektos.

Pretendentus vērtēs četrās nominācijās:

• nominācijām Gada projekta vadītājs Latvijā 2011 un Gada būvdarbu vadītājs Latvijā 2011 var pieteikt Latvijā strādājošus būvinženierus ar darba pieredzi ne mazāku par pieciem gadiem.
• nominācijai Gada jaunais būvinženieris Latvijā 2011 var pieteikt speciālistus ar divu līdz piecu gadu darba pieredzi,
• nominācijai Gada inženieris–projektētājs Latvijā 2011 var pieteikt speciālistus ar darba pieredzi ne mazāku par pieciem gadiem.

Pretendentus konkursam var nominēt tikai trešā puse – būvfirmas, darba devēji, projektu pasūtītāji, par pretendentu darbību informēti un zinoši Latvijas iedzīvotāji, pilsētu un pašvaldību pārstāvji, uzņēmēju organizāciju pārstāvji, juridiskas, kā arī fiziskas personas, kas nav pretendenta pirmās pakāpes radinieki.

Aptverot plašāku speciālistu loku, šogad konkursā papildus iekļautas speciālas balvas būvdarbu vadītājiem, kas paredzētas par:

•  izcilu sniegumu restaurācijas darbos,
•  interesantiem vai sarežģītiem inženiertehniskajiem risinājumiem,
•  izcili vadītu individuālo māju būvniecību.

Konkursa nolikums pieejams žurnālā "Latvijas Būvniecība" redakcijā un vietnē www.gadabuvinzenieris.lv.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas