"Maxima" Liepājas centrā patvaļīgi izvietojusi veikala izkārtni

Veikalu tīkls SIA "Maxima Latvija" Liepājas centrā patvaļīgi izvietojis reklāmas izkārtni uz tirdzniecības nama "Kurzeme" nojumes, Lielajā ielā 13.

Liepājas pilsētas būvvaldē savulaik apstiprināta vienas reklāmas izkārtnes novietošana Lielās ielas pusē, taču ne Rožu laukuma pusē, tomēr "Maxima Latvija" apstrīdējusi būvvaldes lēmumu tiesā un uzstādījusi abas reklāmas izkārtnes.

Kā šodien Liepājas domes deputātus informēja domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš (Liepājas partija), pirmās instances tiesas spriedums ir pašvaldībai pozitīvs, tomēr piedāvāja pašvaldībai slēgt izlīgumu ar "Maxima Latvija". Viņaprāt, tas būtu lietderīgāks risinājums, jo reklāmu izvietošana uz ēkas Lielajā ielā 13 ir pakļauta plaši interpretējamai tiesību normai.

Liepājas domes deputāti nolēma slēgt administratīvo izlīgumu ar "Maxima Latvija", kas paredz izbeigt tiesvedību un demontēt izkārtni "Maxima X", kas atrodas uz tirdzniecības nama "Kurzeme" fasādes, kura vērsta pret Rožu laukumu.

Administratīvais izlīgums jānoslēdz divu nedēļu laikā, pretējā gadījumā domes lēmums zaudē spēku.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas