LTV Ziņu dienesta vadītājs Gailītis iesniedzis atlūgumu

Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta vadītājs Mareks Gailītis ceturtdien iesniedzis atlūgumu, aģentūrai BNS apliecināja LTV vadītājs Edgars Kots.

Viņš pavēstīja, ka Gailītis plāno pāriet uz sabiedrisko attiecību jomu.

"Vērojot notikumus darba tirgū, var secināt, ka ekonomika Latvijā pieaug, jo sabiedriskās attiecības spēj pārpirkt labus žurnālistus. Darba tirgus ir vienīgais iemesls. Jā, Gailītis ir aizgājis uz sabiedriskajām attiecībām, es nespēju konkurēt ar piedāvājumu," atzina Kots.

Gailīša pēdējā darbadiena būs 24.oktobris, un līdz šai dienai LTV vadītājs atradīs jauno Ziņu dienesta vadītāju. Pagaidām nevienam piedāvājums neesot izteikts, apgalvoja Kots.

Tuvāko nedēļu laikā Kots plāno sasaukt preses konferenci, lai LTV vadītāju varētu nepastarpināti iztaujāt par aktualitātēm televīzijā.

Gailītis paziņojumā medijiem norādījis, ka lēmums mainīt profesionālo dzīvi nav pieņemts vienā dienā un dienestam ir nepieciešami jauni izaicinājumi.

"Savu turpmāko karjeru saistīšu ar komunikāciju nozari, kuras loma uzņēmējdarbībā vai labas pārvaldības valsts un pašvaldību uzņēmumos Latvijā līdz galam vēl nav novērtēta, tomēr aizvien vairāk vadītāji saprot, ka straujas informācijas tehnoloģiju attīstības laikā runāt ar saviem klientiem, darbiniekiem, akcionāriem, potenciālajiem klientiem paliek aizvien sarežģītāk – informācijas kanālu skaits ir milzīgi pieaudzis, turklāt informācijas daudzums arī pieaug. Diemžēl var novērot tendenci, ka sabiedrība aizvien mazāk velta laiku lasīšanai, lai uzzinātu par aktualitātēm, daudz labprātāk cilvēki informāciju uztver video vai grafiskā veidā ar īsiem kodolīgiem ziņojumiem. Lai komunikācija būtu veiksmīga, kvalificētu speciālistu loma tikai pieaugs," lēmumu mainīt darbu paskaidrojis Gailītis.

Gailītis LTV Ziņu dienestu vadīja piecus gadus. Viņš 1990.gadu nogalē vadīja LTV raidījumu "Krustpunkti", pēc tam pārgāja uz sabiedrisko attiecību firmu "P.R.A.E.". Viņš vadījis arī TV5 raidījumu "Ideja online", bijis portāla "apollo.lv" vadītājs.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas