LTV novadu ziņas par Kurzemi veidos "Talsu televīzija"

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus konkursā par novadu ziņu veidošanu 2012. gadā, kas tiek pārraidītas Latvijas Televīzijas 1.kanālā sešos vakarā. Kurzemē par uzvarētāju atzina "Talsu televīziju".

Par uzvarētāju novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanai par Vidzemi padome atzina "Valmieras TV", ziņu sižetu veidošanai par Latgali – "Latgales Reģionālo televīziju".

Uzvaru konkursā novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanai par Zemgali padome nepiešķīra nevienam no diviem pretendentiem. NEPLP priekšsēdētājs Ābrams Kleckins aģentūrai BNS sacīja, ka neviens no pretendentiem Zemgalē neieguva balsu vairākumu un tās sadalījušās uz pusēm. Risinājums par novadu ziņu veidošanu Zemgalē varētu būt zināms nākamajā nedēļā.

Jau ziņots, ka Zemgalē aktualitātes bija pieteikusies atspoguļot "Televīzijas studija "TV Spektrs"" un SIA "Ogres televīzija", Latgalē – SIA "Latgales reģionālā televīzija", Kurzemē – SIA "TV Kurzeme" un SIA "Talsu televīzija", bet Vidzemes aktualitātes – SIA "Valmieras TV".

Novadu televīzijas ziņu sižetu iepirkuma apmērs ir 301 televīzijas ziņu sižets divu minūšu garumā katram novadam – Kurzemei, Zemgalei, Vidzemei un Latgalei. Viena sižeta samaksa ir 76 lati. Kopējais novadu televīzijas ziņu sižetu iepirkuma apmērs ir 1204 sižeti gadā, paredzēja konkursa nolikums.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas