LTV apspriež iespēju mainīt "Panorāmas" sākuma laiku

Latvijas Televīzijā (LTV) tiek apspriesta iespēja mainīt ziņu raidījuma "Panorāma" sākuma laiku, intervijā portālam "mansmedijs.lv" atzinis LTV vadītājs Edgars Kots.

Uz jautājumu, vai LTV ir domājusi par "Panorāmas" pārcelšanu uz plkst. 20, Kots atbildējis, ka tiek domāts par to. Vienlaikus janvārī, kad nebija seriāla "Ugunsgrēks" TV3 ēterā, skatītājs atgriezies pie LTV1 piedāvājuma pusdeviņos un situācija uzreiz mainījusies.

Tomēr Kots uzsvēris, ka par "Panorāmas" laiku jārunā ar tiem, kas reāli atbild par saturu – kanāla vadītāju, satura redaktoru un Ziņu dienesta vadītāju. Viņiem arī esot jāsagatavo Kotam konceptuāli priekšlikumi. Viņš pavēstījis, ka jau vairākas reizes ir teicis – laiki ir jāpamaina.

Runājot par reālām pārmaiņām, Kots norādījis, ka viņš viens pats nevar pieņemt lēmumu, bet tas jādara koleģiāli. Tomēr LTV vadītājam esot izjūta, ka ir iespējams pārskatīt šos raidlaikus. "Bet tās ir tikai izjūtas," viņš piebildis.

Tāpat LTV vadītājs apliecinājis, ka "Panorāmas" laiks ir pieradums un tradīcija.

"No vienas puses, šī tradīcija ir ilgstoša un to vajadzētu arī glabāt, jo lielu daļu aizpilda arī ziņas pulksten sešos. Varbūt vajag pastiprināt ziņas sešos, kas sasniedz ļoti labus rezultātus, varbūt ir jāpastiprina vakara ziņas un "Panorāma" pulksten pusdeviņos ir jāatstāj. Varbūt pats "Panorāmas" saturiskais piedāvājums ir jāpamaina, pastiprinot vairāk analītiku, kas atkal nepretendē uz numur viens skatītāju kvantitatīvajā ziņā, bet tieši pastiprināt kvalitatīvo daļu. Tā kā tie ir dažādi meklējumi, kas paralēli skatāmi ar politisko lēmējvaru par budžetu un sabiedrisko mediju nākotni," klāstījis Kots.

Savukārt, runājot par LTV Ziņu dienesta vadītāja Mareka Gailīša iespējamo nomaiņu, Kots atbildējis: "Man ir zināms, ka arī rīt es esmu šeit darbā un ka neviens neuzteiks manu darba līgumu. Tieši tāpat es varu teikt, ka arī rīt Ziņu dienesta vadītājs turpina darbu."

Viņš atzinis, ka jautājumi par Ziņu dienesta vadītāja nomaiņu ik pa pusgadam uzpeld, taču domu Gailīti nomainīt viņš neesot apsvēris.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas