LNT ēterā plāno organizēt "protesta akciju"

Telekompānija LNT nākamnedēļ paredzējusi izmaiņas programmā, lai parādītu prognozējamo situāciju, kāda būs, ja valdība nedarīs visu iespējamo, lai palīdzētu komerctelevīziju problēmu risinājumu meklēšanā.

LNT pārdošanas direktors Guntars Traubergs norādīja, ka patlaban telekompānija vēl nav pieņēmusi gala lēmumu par iziešanu vai palikšanu nacionālajā apraidē.

Taču, visticamāk, ka līdz ar 1. janvāri LNT varētu arī vēl neiziet no bezmaksas apraides, jo citu risinājumu bez finansējuma piešķiršanas nebūšot iespējams tik ātri atrast. Tādēļ lēmuma pieņemšanu par iziešanu no nacionālās apraides LNT būs "spiests" atlikt, atzīmē G. Traubergs.

Telekompānija paredzējusi nākamās nedēļas laikā ēterā organizēt "protesta akciju", taču neko plašāk G. Traubergs patlaban vēl nevēlējās stāstīt. Savukārt piketa organizēšanu pie valdības un Saeimas LNT pagaidām neplāno.

G. Traubergs arī norāda, ka patlaban esošā situācija, ka valdība komerctelevīzijām iepriekš teikusi, ka jautājums tiks atrisināts, taču tomēr līdz gada beigām tas nav noticis, satrauc arī uzņēmuma 300 darbiniekus, kuru darba vieta var tikt apdraudēta.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas