Liepājas partiju turpinās vadīt Sesks

Liepājas partijas priekšsēdētājs arī turpmāk būs Liepājas mērs Uldis Sesks, tāpat par partijas līdzpriekšsēdētājiem atkārtoti ievēlēti Gunārs Ansiņš un Helvijs Valcis.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Ansiņš, Liepājas partijas kongresā šodien tika arī apstiprināti partijas kandidāti pašvaldību vēlēšanām. Tomēr viņš vēl nevēlējās atklāt partijas līderus, norādot, ka saraksts tiks iesniegts nākamajā nedēļā, un tad "par to būs informācija atsevišķi".

Taču patlaban sarakstā ir pieteikti Ansiņš, Vilis Brūveris, Māris Ceirulis, Silva Golde, Uldis Hmieļevskis, Pēteris Krieviņš, Guntars Krieviņš, Artis Lagzdiņš, Irēna Opšteine, Edgars Pohevičs, Valdis Skujiņš, Edvīns Striks, Sesks, Juris Raķis, Valcis, Astrīda Vērdiņa, Vilnis Vitkovskis un Māra Zeltiņa.

Ansiņš gan uzsvēra, ka kandidāti pārstāv dažādas, pilsētai svarīgas nozares, sākot ar izglītību, sportu, kultūru, veselību, jaunatni, tūrismu, ekonomiku un sociālo drošību.

Tāpat kongresa laikā tika apstiprināta partijas programma, kas galvenokārt centrēsies uz to, lai "turpinātu pārmaiņas Liepājā".

Kongresā tika apstiprināta arī Liepājas partijas valde sešu cilvēku sastāvā, kurā darbosies Golde, Vitkovskis, Barča, Hmieļevskis, G.Krieviņš un Striks.

No 351 biedra kongresā piedalījās 85.

Liepājas partija ir dibināta 2004.gada 14.decembrī. Partija uzvarēja pašvaldības vēlēšanās 2009.gadā. Liepājas domē no "Liepājas partijas" ievēlēti seši deputāti.

Partijā ir iestājušies daudzu Liepājas pašvaldības iestāžu vadītāji un darbinieki.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas