"Liepājas papīra" prezidents: Latvijas ceļu stāvokli kritizē arī uzņēmēji no Krievijas un Baltkrievijas

Par Latvijas autoceļu slikto tehnisko stāvokli šokēti ir ne tikai lietuvieši, bet arī uzņēmēji no Baltkrievijas un Krievijas, aģentūrai BNS pastāstīja Liepājas poligrāfijas uzņēmuma "Liepājas papīrs" prezidents Jānis Vilnītis.

Pēc Vilnīša teiktā, pēdējā laikā no šo valstu sadarbības partneriem viņš uzklausījis kritiku par bedrainajiem Latvijas autoceļiem.

Pirms aptuveni trim nedēļām kāda "Liepājas papīra" klienta no Baltkrievijas automašīnai uz valsts galvenā autoceļa A11 (Liepāja–Lietuvas robeža) bedru dēļ sadauzītas riepas, un to labošanu klientam kompensējis "Liepājas papīrs". Savukārt kāda liela Krievijas alkoholisko un bezalkoholisko ražošanas koncerna īpašnieks kritizējis Liepājas–Rīgas šosejas stāvokli, klāstīja Vilnītis.

Viņš atzina, ka nesakārtotā ceļu infrastruktūra, kā arī tas, ka uz Liepāju nav regulāri pasažieru aviolidojumi, traucē biznesam. "Piemēram, Krievijas ražošanas koncerna īpašnieks otro reizi uz Liepāju vairs nebrauks, lai trīs stundas nebūtu jākratās, braucot pa bedraino šoseju. Turpmāk darījumu tikšanās ar viņu mums būs jārīko Rīgā," sacīja uzņēmējs.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas