Liepājā piemin Francijas terorakta upurus; Vējonis aicina izkārt karogus sēru noformējumā 1

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina Latvijas iedzīvotājus 15.novembrī izkārt valsts karogus sēru noformējumā, solidarizējoties ar Francijas tautu. Vējonis tāpat aicina ikvienu, izrādot savu līdzjūtību, doties pie Francijas vēstniecības.

Prezidents pirmssvētku laikā aicināja visus Latvijas iedzīvotājus īpaši novērtēt "stabilitāti un mieru, kas ir mūsu zemē".

Liepājā iedzīvotāji, solidarizējoties ar francūžiem, kas naktī piedzīvojuši teroristu uzbrukumu, kopīgi iededza svecītes Jāņa Čakstes laukumā.

Kā ziņots, koordinētās apšaudēs un sprādzienos Parīzē piektdienas vakarā nogalināti vismaz 128 cilvēki, bet 180 guvuši ievainojumus, vēsta Francijas mediji. Uzbrukumi notikuši vairākās sabiedriskās Parīzes vietās.

Ārlietu ministrija (ĀM) naktī saņēmusi daudzus zvanus no iedzīvotājiem, kas uztraukušies par saviem tuviniekiem, tomēr ministrijai nav informācijas par bojāgājušajiem vai cietušajiem no Latvijas, aģentūra LETA uzzināja Ārlietu ministrijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

M.

Jā, jūtu līdzi visiem bojāgājušo tuviniekiem un Francijai! Bet piedalīties masu psihozes līdzjūtības izrādīšanas pasākumā, netaisos, jo svecīti iededzu mājās!

pirms 5 gadiem, 2015.11.15 10:31

Latvijas ziņas