Lielās talkas provizoriskais dalībnieku skaits - 190 000

Šogad Lielajā Talkā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 190 000 cilvēku, aģentūru BNS informēja pasākuma rīkotāji.

Lielā talkošana daudzviet Latvijā ir noslēgusies un talcinieki pēc vērtīgiem darbiem cienājas ar siltām zupām - lielākoties tiek gatavotas frikadeļu, kāpostu, skābeņu, grūbu un laša zupas.

Liela daļa talcinieku apgalvo, ka šogad atkritumu ir ievērojami mazāk nekā pagājušā gada Talkā. Daudzviet Latvijā šodien notika arī brīnišķīgi vides labiekārtošanas darbi - ir uzstādīti soliņi un putnu būrīši, atjaunoti bērnu rotaļu laukumi, ierīkoti jauni sporta laukumi, iesēts zāliens, kā arī iestādīti tūkstošiem koku un puķu.

Talcinieku emocijas ir ļoti pozitīvas - Lielā Talka ir kļuvusi par svētku pasākumu, kurā var paveikt labus darbus, iegūt jaunus draugus, kā arī pēc strādāšanas kopīgi un priecīgi atpūsties. Šogad īpaši aktīvi talkotāji ir dažādu uzņēmumu komandas, kā arī individuālās draugu grupas.

Kopējo Lielajā Talkā savākto atkritumu daudzumu no visām Latvijas pašvaldībām organizatori paziņos pēc divām nedēļām, kad būs apkopoti dati no visiem atkritumu poligoniem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas