Lielākā daļa "Latvijas Pasta" nodaļu Līgo svētkos būs slēgtas

Lielākā daļa Latvijas pasta kompānijas "Latvijas Pasts" (LP) nodaļu Līgo svētkos ceturtdien, 23.jūnijā, būs slēgtas, bet dažām pasta nodaļām būs mainīti darba laiki, aģentūrai BNS pavēstīja LP sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Viņa piebilda, ka Jāņu dienā piektdien, 24.jūnijā, slēgtas būs visas LP nodaļas.

Tērauda informēja, ka pabalsti un pensijas, kuru saņemšanas datums ir 21. un 23.jūnijs, tiks izmaksātas otrdien, 21.jūnijā, bet pabalstus un pensijas, kuru izmaksas datums ir 22. un 24.jūnijs, klienti varēs saņemt trešdien, 22.jūnijā.

Viņa norādīja, ka ceturtdien, 23.jūnijā, un piektdien, 24.jūnijā, steidzamās telegrammas tiks piegādātas tikai Rīgā, bet vienkāršās telegrammas pasts nepiegādās.

Tērauda sacīja, ka ceturtdien, 23.jūnijā, un piektdien, 24.jūnijā, laikraksti un žurnāli netiks izdoti. Savukārt "Western Union" naudas pārvedumu pakalpojumi Līgo svētkos tiks sniegti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.

Sīkāka informācija par izmaiņām pasta nodaļu darba laikos pieejama LP interneta mājaslapā.

"Latvijas Pasts" sniedz pasta un filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu, preses un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, kā arī nodarbojas ar mazumtirdzniecību. "Latvijas Pasts" pieder valstij.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas