"Lielais Jēkabs" - Rucavas "Bajāriem", Liepājas "Darbnīcai" un velomaršrutam "Putnu vērošana" 1

Publicēti kvalitātes balvas "Lielais Jēkabs" ieguvēji, kurus noteica ekspertu žūrija. Kurzemes tūrisma asociācija kvalitātes balvu pasniedz jau sesto reizi.

Balvu nominācijā „Citāda naktsmītne Kurzemē” saņēma brīvdienu māja „Bajāri” Rucavas novadā. Brīvdienu mājas netradicionālais piedāvājums ir 10 metrus garā siena gulta.

Nominācijā „Kurzemes gids 2013” balvu saņēma sabilnieks Māris Lācis. „Pieredze, zināšanas, mutīgums un spēja neapmulst”, tā Māri raksturoja ekspertu komisija.

Nominācijā „Jaunais tūrisma produkts Kurzemē 2013” balva nonāca pie Šokolādes muzeja saimniekiem Pūrē. Ekspertu lēmuma pamatā atziņa: „Jau no pirmā brīža redzama pakalpojuma kvalitāte un oriģinalitāte”.

Nominācijā „Velomaršruts apkārt Kurzemes ezeriem 2013” augstāko vērtējumu saņēma „Putnu vērošana” Liepājā. Eksperti atzina, ka šī piedāvājuma galvenā „odziņa” ir radošā un netradicionālā pieeja velomaršrutu veidošanā.

Nominācijā „Ģimenei ar bērniem draudzīgs ēdināšanas uzņēmums Kurzemē 2013” balvu saņēma kafejnīca „Darbnīca” Liepājā. Te eksperti atzina, ka gan saimnieki, gan apkalpojošais personāls tiešām gādā par to, lai ikviens lielais un mazais apmeklētājs justos tajā omulīgi.

Nominācijā „Kurzemes tūrisma uzņēmums – sociālo tīklu līderis 2013” balva aizceļoja uz Sabili pie Hostel „Hospital” saimniekiem. Ekspertu komisija atzina, ka šī naktsmītne ir gana aktīvi sociālo tīklu izmantotāji, veidojot sava uzņēmuma mārketingu, neaizmirstot reklamēt arī to vietu, kurā darbojās – Sabili un Abavas senleju.

Nominācijā „Par dižo ieguldījumu Kurzemes tūrisma” balvu saņēma Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Kā atzina KTA valde, pasniedzot šo balvu, tika novērtēts ne tikai ieguldījums Ventspils tūrisma attīstībā, bet arī tūrisma attīstībā Kurzemē kopumā. Ikviens Ventspils viesis ir arī Kurzemes viesis un Ventspils ir viens no spēcīgākajiem tūrisma galamērķiem Kurzemē.

Uz Kurzemes Tūrisma asociācijas rīkoto gada noslēguma pasākumu bija pulcējušies aktīvākie un veiksmīgākie Kurzemes tūrisma uzņēmēji, tūrisma nozares speciālisti un pašvaldību vadītāji, kā arī akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībnieki. Kurzemes Tūrisma asociācijas ballē ik gadu tiek godināti arī akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībnieki, kas šogad notika jau piekto gadu. Ar katru gadu šī akcija kļūst arvien populārāka, un šogad tajā plaši bija pārstāvēti visi Latvijas reģioni, taču aktīvākie jau otro gadu ir bijuši cēsinieki.

Kurzemes tūrisma asociācijas kvalitātes balva tiek pasniegta kopš 2005.gada un to ir saņemuši vairāk kā 63 Kurzemes uzņēmēji un privātpersonas dažādās nominācijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

līdaka

Sirsnīgi sveicu Rucavas "Bajāru" saimniekus par saņemto balvu. Prieks dzirdēt par Jūsu radošo veiksmi. Rucavnieki apsveicu Jūs visus, jo pie Jums tiek cienīts kultūras mantojums, veidojas veiksmīgi lauksaimniecības uzņēmumi un tiek saudzēta mūsu Latvijas bagātība - daudzveidīgā un skaistā daba un tās neatkārtojamās vērtības. Vēlreiz veiksmi ! Saticību un mīlestību Jauno gadu sagaidot !

pirms 7 gadiem, 2013.12.03 13:46

Latvijas ziņas