Līdz Ziemassvētkiem stiprs un stabils sals nav gaidāms

Stiprs un stabils sals līdz Ziemassvētkiem nav gaidāms, pastāv varbūtība, ka uzsnigs sniegs.

Laika apstākļu prognozes liecina, ka Ziemassvētku nedēļā stabila ziemas laika apstākļu iestāšanās nav gaidāma. Pastāv varbūtība, ka uzsnigs sniegs, tomēr tas ilgstoši nesaglabāsies.

Nākamajā darba nedēļā Latvijā laika apstākļus noteiks aktīvi Atlantijas cikloni, kas nozīmē, ka galvenokārt pūtīs rietumu vēji, piekrastes rajonos sasniedzot brāzmu spēku. Rietumu vēji arī nesīs siltās gaisa masas. Otrdien un piektdien Latviju skarts nokrišņu zonas, nesot slapju sniegu un lietu. Arī gaisa temperatūra galvenokārt būs virs nulle grādu atzīmes, bet naktīs, debesīm skaidrojoties, tā noslīdēs līdz mīnus 3 grādiem.

Šajās brīvdienās - sestdien - Kurzemi sasniegs nokrišņu zona, nesot slapju sniegu un lietu. Gaisa temperatūra valsts rietumu daļā būs no 0 līdz plus 2 grādiem, bet Vidzemē un Latgalē būs neliels sals - no 0 līdz mīnus 3 grādiem.

Arī svētdien valstī gaidāmi nokrišņi - būs gan slapjš sniegs un sniegs, gan arī lietus. Pastiprināsies arī dienvidu puses vējš, kas piekrastē brāzmās sasniegs 15-16 metrus sekundē. Gaisa temperatūra, salīdzinot ar sestdienu, būtiski nemainīsies.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas