LBAS balvas saņems arī "Lauma Fabrics" un Barča

9. janvārī, jau tradicionāli ap Zvaigznes dienu, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) apbalvos labākos sadarbības partnerus – darba devējus, kas aizvadītajā gadā rūpējušies par darbiniekiem, sadarbojušies ar arodbiedrību un stiprinājuši sociālo dialogu. Balvas saņems arī SIA "Lauma Fabrics" un bijusī Liepājas domes deputāte un Sociālā dienesta vadītāja Aija Barča, kura šobrīd strādā Saeimā.

Pasākums "Sadarbības partneris 2012" notiks 9. janvārī plkst.14.00, Rīgā, Latviešu biedrības namā, Zelta zālē,  Merķeļa ielā 13.

LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers: "Ir prieks, ka pasākums ieguvis nopietnu un svarīgu vietu arodbiedrību gada kalendārā. LBAS dalīborganizācijas ļoti atbildīgi izturas pret darba devēju izvirzīšanu šai balvai gan valsts un pašvaldību, gan privātajā sektorā. Ceru, ka šī tradīcija dzīvos arī turpmāk, un labo darba devēju skaits tikai palielināsies."

LBAS balvu – ozolzīli un atzinības rakstu saņems 13 sadarbības partneri, kurus izvirzījusi LBAS un astoņas LBAS dalīborganizācijas.

Industriālo nozaru arodbiedrība LBAS balvai izvirzījusi SIA "Lauma Fabrics", valdes loceklis Edijs Egliņš.

Lai gan uzņēmums laiku griežos dalījies un pārveidojies, pašreizējais, šogad parakstītais SIA "Lauma Fabrics" darba koplīgums paredz plašu klāstu ar sociālajām garantijām uzņēmuma darbiniekiem: piemaksas pie algas 1 reizi ceturksnī; apbalvojumus dzīves un darba jubilejās; materiālos pabalstus darbiniekiem gan par bērnu uzturēšanos vasaras nometnēs, gan sakarā ar pensijas vecuma sasniegšanu.

"Lauma Fabrics" darbiniekiem ir apmaksātas Veselības apdrošināšanas polises; darba devējs palīdz apmaksāt arī operāciju izdevumus, atbalsta profesionālās apmācības un organizē angļu valodas kursus. Nākamgad plānota apdares ceha rekonstrukcija, jau rekonstruēta apgaismojuma sistēma un uzlabots adīšanas cehs.

Par darbiniekiem īpaši tiek domāts Ziemassvētkos – tiek organizēti pasākumi arī darbinieku bērniem un bijušajiem darbiniekiem – pensionāriem.

Darba devējs atbalsta arī Liepājas pilsētas organizētos pasākumus, piemēram "Kurzemes Rallijs".

LBAS balvu vēl saņems:

- Aija Barča, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja (izvirza LBAS)

- Eberta fonda Latvijas birojs (LBAS)

- Daugavpils novada pašvaldība, izpilddirektore Vanda Kezika (Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu arodbiedrība)

- SIA L – Ekspresis (Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība)

- Kārsavas novada dome (Pašvaldību darbinieku arodbiedrība)

- VSIA Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca (Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība)

- Jēkabpils pilsētas pašvaldība (Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība)
- Cesvaines novada dome (Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība)
- Jelgavas Valsts ģimnāzija (Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība)

- A/s Valmieras stikla šķiedra (Industriālo nozaru arodbiedrība)

- Cēsu pilsētas pansionāts (Ārstniecības un aprūpes darbinieku arodsavienība)

- VSIA Latvijas Radio (Kultūras darbinieku arodbiedrību federācija)

Sanita Lorence,
LBAS sabiedrisko attiecību vadītāja

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas