Latvijas tūroperatori lidojumus uz Ēģipti plāno atsākt oktobrī

Tūroperatori lidojumus uz Ēģipti plāno atsākt oktobrī, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie tūroperatori.

Tūroperatora "Novatours" pārdošanas direktors Enriko Ružickis aģentūrai BNS pastāstīja, ka "Novatours" pašlaik gatavo ziemas programmu braucieniem uz Ēģipti. "Ēģipte mums ir ziemas programmas galamērķis, kuru arī patlaban gatavojam, un paredzam drīz sākt iepriekšpārdošanu uz lidojumiem, kurus plānojam sākt oktobrī," viņš sacīja.

Vienlaikus Ružickis atzina, ka populārākais galamērķis vēl arvien ir Turcija, seko Krēta, Bulgārija un lielu popularitāti ir ieguvusi arī Horvātija.

Arī tūrisma aģentūras "Kolumbs" mārketinga vadītāja Laura Liepiņa aģentūrai BNS sacīja, ka Ēģipte ir vairāk pieprasīta ziemas sezonā un šovasar Latvijas tūroperatori čarterreisus uz Ēģipti neorganizē.

"Tos plānots atsākt oktobrī," teica Liepiņa, bet piebilda, ka ir gan iespējams iegādāties čarterceļojumus ar izlidošanu no Viļņas.

Liepiņa apstiprināja, ka patlaban, tāpat kā citus gadus vasaras sezonā, pieprasītākais ceļojumu galamērķis ir Turcijas pludmales, interese ir arī par Krētas salu Grieķijā, Barselonas kūrortiem un Kanāriju salām Spānijā, kā arī Bulgāriju un Horvātiju.

Jau vēstīts, ka Latvijas tūroperatori saistībā ar nemieriem no februāra atcēla visus lidojumus uz Ēģiptu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas