Latvijas skolās norisināsies drošības nedēļa

Latvijas skolās otrdien sāksies drošības nedēļa, lai pilnveidotu zināšanas par vides drošību un neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Valsts izglītības satura centrā (VISC) aģentūru BNS informēja, ka drošības nedēļa ir paredzēta Latvijas vispārizglītojošo iestāžu 1.–12.klašu skolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem. Tā ilgs līdz 29. aprīlim.

Drošības nedēļas "Vai varam būt droši?" mērķis ir pilnveidot zināšanas par vides drošības un pirmās medicīniskās palīdzības jautājumiem, kā arī apzināt cilvēka un apkārtējās vides drošības nozīmi ikdienā.

Nedēļas laikā skolotāji aicināti aktualizēt jautājumus 1.–6.klašu skolēniem par vides ķīmisko drošību, 7.–9.klašu skolēniem – par vides ugunsdrošību, arī piedaloties plakātu konkursā "Pavasaris ≠ kūla!". Savukārt 10.–12.klašu skolēni un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi drošības nedēļas laikā varēs piedalīties videokonkursā "Palīdzi un esi drošs", aktualizējot jautājumus par pirmās palīdzības sniegšanas jautājumiem.

VISC nedēļas laikā organizē konkursus un pasākumus sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un biedrību "Ielu sports".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas