"Latvijas Pasts": vēstules un pastkartes iespējams nodot tālāksūtīšanai savam pastniekam

Latvijas pasta kompānijas "Latvijas Pasts" (LP) klienti vēstules un pastkartes tālākai nosūtīšanai var nodot savam pastniekam, informē LP sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Viņa aicināja klientus izmantot šo iespēju, kas saskaņā ar Tēraudas teikto ir svarīga tieši lauku reģiona iedzīvotājiem, kuri tādējādi var ietaupīt laiku un līdzekļus.

Vienlaikus LP sabiedrisko attiecību speciāliste atgādināja, ka kompānija saviem klientiem viņu dzīvesvietās piedāvā arī citus pasta pakalpojumus ‒ pensiju, pabalstu izmaksu, pārvedumu izmaksu, komunālo maksājumu apmaksu, pasta nodaļā pieejamo komercpreču (tostarp zvanu karšu, sadzīves, higiēnas u.c. komercpreču), laikrakstu un žurnālu iegādi mazumtirdzniecībā, pasta vērtszīmju un aplokšņu iegādi, kā arī preses izdevumu abonēšanu.

Lai saņemtu kādu no iepriekšminētajiem pasta pakalpojumiem, klientam jāpiesakās pie sava pastnieka vai arī jāzvana uz apkalpojošo piegādes punktu. Pastnieks ieradīsies pie klienta un sniegs visus nepieciešamos pasta pakalpojumus, informēja Tērauda. Vienkāršos sūtījumus, kā ierasts, iespējams nodot arī jebkurā LP nodaļā vai ievietot vēstuļu kastītē, viņa piebilda.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas