Latvijā energoapgāde traucēta 2 100 mājsaimniecībām

Situācija ar energoapgādi ir būtiski uzlabojusies un bez elektroapgādes ir palikuši tikai 2100 klientu, informēja uzņēmuma AS Latvenergo pārstāvis Andris Siksnis.

A.Siksnis apgalvoja, ka 1500 mājsaimniecībām elektroenerģijas padeve nav atjaunota Latgales pusē - galvenokārt Rēzeknes, Preiļu un Ludzas reģionā. Daļēji apgāde ir traucēta arī Jēkabpils un Madonas reģionā.

Pirmdienas rītā bez elektroenerģijas bija 10 800 klientu.

Latvenergo pārstāvis skaidroja, ka atkusnis ir palīdzējis uzlabot situāciju, tomēr uzsvēra, ka energoapgādes atjaunošanā tika iesaistīti iespaidīgi spēki, arī mežizstrādātāji.

Jau ziņots, ka no rīta situācija ar energoapgādi Latgales reģionā bija pasliktinājusies, pirmdienas rītā Ministru kabinetā ziņoja AS Latvenergo vadītājs Āris Žīgurs.

Vēl vakar vakarā bez elektroenerģijas bijuši 5600 klienti, bet tad sācies lietus un reģionā bez elektroapgādes palika ap 10 800 klientu.

Īpaši smaga situācija bija Ludzas un Preiļu novadā, kur lietus uzsūcies koku zaros esošajā sniegā un uz elektrolīnijām sākuši krist ne tikai lapu koki, bet arī skuju koki.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas