Latgalē, Vidzemē un Kurzemē vietām apgrūtināti braukšanas apstākļi

Sniegs un apledojuma veidošanās uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem daudzviet Latgalē un vietām Vidzemē un Kurzemē apgrūtina braukšanas apstākļus, portālu Diena.lv informēja Latvijas Valsts ceļi.

Latgalē un Vidzemē snieg, atsevišķos rajonos Vidzemē migla. Gaisa temperatūra no -1 līdz 0 grādiem.

Rīgas apkārtnē, kā arī Liepājas, Jelgavas un Bauskas virzienos braukšanas apstākļi ir apmierinoši, brauktuves nokaisītas, mitras.

Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi posmos Rīga – Ogre, Aizkraukle - Pāternieki, kā arī uz autoceļiem Jēkabpils – Terehova, Grebņeva – Medumi, Daugavpils un  Rēzeknes apvedceļa. Tur autoceļi sniegoti. Brauktuves tīra un kaisa ar pretapledojuma materiālu.

Ainažu virzienā apgrūtināta braukšana ir no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam. Tur veidojas apledojums, kaisa.

Valmieras virzienā sniegs un apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Murjāņi – Braslas tilts. Brauktuves tīra un kaisa ar pretslīdes materiālu.

Veclaicenes virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi posmos Rīga – Raunas pagrieziens un Vireši - Veclaicene. Autoceļš vietām apledo. Brauktuves kaisa.

Ventspils virzienā apgrūtināta braukšana posmā Priedaine – Kūdra un posmā Usma - Ventspils. Brauktuve apledo, kaisa.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visā Latvijā, izņemot Jelgavas, Balvu, Liepājas un Saldus apkaimēs. Autoceļi apledojuši un vietām sniegoti. Brauktuves tīra un kaisa.

Pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu (krustojumu, pagriezienu, kāpumu) pretslīdes apstrāde.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas