LAD izsludina pieteikšanos atbalstam lauku tūrisma attīstībai 3,6 miljonu latu apmērā 3

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 28.janvāra līdz 28.februārim sāks projektu iesniegumu pieņemšanu Lauku attīstības programmas pasākumā "Tūrisma aktivitāšu veicināšana''.

Pasākumā tiks izsludināts atbalsts ar kopējo publisko finansējumu, kurš sadalās šādi: lauku tūrisma pakalpojumu mārketinga aktivitāšu īstenošanai - 200 000 latu, savukārt pārējām aktivitātēm pieejamais finansējums ir 3,412 miljoni latu.

Ar definīciju "pārējās aktivitātes" apzīmēti tādi pasākumi kā iespēja rekonstruēt tūrisma mītnes, peldvietu labiekārtošana, aktīvo atpūtas taku un tiltiņu izveide vai labiekārtošana, dabas atpūtas parku izveide vai labiekārtošana, rotaļlaukumu, atrakciju, zirgu izjāžu laukumu, veloceliņu izveide vai labiekārtošana, infrastruktūras pielāgošana personām ar funkcionāliem traucējumiem utt.

Projektu īstenošanas vieta ir visa Latvijas teritorija, izņemot republikas pilsētas, novadu teritoriālās vienības - pilsētas, kurās ir vairāk nekā 5000 iedzīvotāju, un novadus, kuri robežojas ar Rīgas pilsētas teritoriju.

Pasākuma mērķis ir veicināt nelauksaimnieciskās aktivitātes lauku teritorijā, attīstot un pilnveidojot lauku tūrismu un ar tūrismu saistītos pakalpojumus un infrastruktūru.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai centrālā aparāta klientu apkalpošanas daļā, kas atrodas Republikas laukumā 2, 308.kabinetā, Rīgā.

Projekti iesniedzami arī elektroniski, izmantojot LAD elektronisko pieteikšanās sistēmu.

Sīkāka informācija pieejama LAD mājaslapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

klāvs

lūdzu,vai zin kāds teikt uz ko tas attiecas vai tikai privat.jeb arī pašvaldības var ņemt dalību?

pirms 7 gadiem, 2013.01.29 12:00

Silvija

Beidzot Aizpute sevi varēs parādīt gan kā Eiropas projektu apguvēja, gan tūrisma attīstītāja. Turēšu abus īkšķus lai veicas!

pirms 8 gadiem, 2013.01.22 12:02

Latvijas ziņas