Labākie darba devēji Kurzemē - "Ventspils nafta termināls", "Ventspils Reiss" un "Krauzers"

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) apbalvojumu kā labākie darba devēji Kurzemē saņēmuši uzņēmumi SIA "Ventspils nafta termināls", SIA "Ventspils Reiss" un SIA "Krauzers", biznesa portālu "Nozare.lv" informēja LDDK.

Balvas saņēmēji tika noskaidroti, izvērtējot to sniegumu, korporatīvo sociālo atbildību, attīstību un finanšu radītājus.

Vērtēšana notika, balstoties uz SIA "Lursoft", Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts darba inspekcijas sniegtajiem datiem, kā arī nozaru un reģionālo darba devēju organizāciju sniegto vērtējumu par uzņēmumu līdzdalību organizētās pilsoniskās sabiedrības darbā.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone atzina, ka šogad LDDK Latvijas reģionu labākos darba devējus apbalvo jau sesto reizi.

"Turpinām šo tradīciju, lai sacītu paldies uzņēmējiem, kuri ne tikai veiksmīgi attīsta savu biznesu, bet arī rūpējas par saviem darbiniekiem, darba vidi, strādājot ar ilgtermiņa perspektīvu. Pateicības vārdi vismaz reizi gadā nepieciešami, lai akcentētu to, ko šie uzņēmēji dara ne tikai sava reģiona, bet visas Latvijas ekonomikas labā. Turklāt uzņēmējiem jādod iespēja ar savu veiksmes formulu iepazīstināt arī citus darba devējus visā Latvijā," teica Meņģelsone.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas