Kurzemnieki konkursā var laimēt portatīvo datoru

Līdz 30.aprīlim kurzemnieki var pieteikt savas biznesa idejas konkursam „Drosmīgu ideju atbalsta programma” un laimēt vērtīgas balvas – portatīvos datorus un bezmaksas konsultācijas biznesa uzsākšanai. 20 labākās biznesa idejas saņems veicināšanas balvas.

Biznesa ideju konkurss „Drosmīgu ideju atbalsta programma” tiek organizēts jau 4.reizi lai veicinātu un atbalstītu drosmīgu biznesa ideju veidošanos un attīstību Kurzemes reģionā.

Pieteikties konkursam var uzņēmumi, kuri nav vecāki par diviem gadiem, kā arī vēl nereģistrēti - topošie komersanti, kuri savu saimniecisko darbību plāno veikt vai jau veic Kurzemes reģionā.

Pagājušajā nedēļā konkursa ietvaros Kurzemes pilsētās notika Radošās NEdarbnīcas ar mērķi rosināt potenciālos „Drosmīgu ideju atbalsta programmas” dalībniekus izvērtēt savus iekšējos resursus un pielietot praktiskas domāšanas metodes konkurētspējīgu biznesa ideju izstrādei un pilnveidošanai.

Turpinājumā aicinām iepazīties ar Radošās NEdarbnīcas prezentācijām:

„Biznesa plāns - teorija vai praktisks dokuments?” [SEB banka]

„Mani iekšējie resursi jaunām iespējām biznesā” [Vita Brakovska, Zinis]

Detalizētu informāciju par biznesa ideju konkursu „Drosmīgu ideju atbalsta programma”, t.sk. Nolikumu un Pieteikuma veidlapu, var atrast konkursa organizatoru mājas lapās www.vatp.lv, www.kbi.lv un www.seb.lv.

Konkursu organizē Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru un SEB banku.

Natālija Nudga
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas