Kurzemes tūrisma konferences tēma šogad būs velotūrisma attīstība 1

Kurzemes tūrisma konference, kas norisināsies 26.aprīlī Saldū, šogad būs veltīta velotūrisma attīstībai, informē Kurzemes tūrisma asociācijas (KTA) izpilddirektore Jana Bergmane.

Tūrisma konferencē "Tūrisma produktu veidošana. Praktiskie piemēri un sadarbība", ko organizē KTA, tiks apspriesta velotūrisma līdzšinējā attīstība, izveidojot 24 maršrutus dažādām mērķauditorijām un liekot pamatus tālākai Kurzemes velotīkla attīstībai. Konference notiks Saldus Mūzikas un mākslas skolas koncertzālē.

Pirms konferences plānota KTA biedru kopsapulce, kurā tiks prezentēts pārskats par paveikto 2012.gadā, kā arī notiks KTA valdes un valdes priekšsēdētāja vēlēšanas.

Konferences pirmajā daļā tiks sniegts atskats uz aizvadīto tūrisma sezonu Kurzemes reģionā, kā arī informācija par būtiskākajiem tūrisma attīstības projektiem, kas tiek īstenoti pašlaik, galvenajām aktualitātēm un sadarbības iespējām, ko piedāvā Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA). Tiks prezentēti TAVA ārvalstu aptaujas rezultāti un sniegts ieskats to izmantošanai tūrisma mārketingā.

Konferences praktiskajā daļā tiks pieaicināti eksperti, kuri sniegs savu redzējumu par tūrisma produktu veidošanu, praktiskus padomus un sadarbības iespējas virzienus. Galvenā uzmanība tiks veltīta aktīvā tūrisma attīstībai Kurzemē - piemēram, velotūrisma iespējām reģionā, maršrutu un infrastruktūras veidošanas pamatnosacījumiem. Finanšu ministrijas eksperts sniegs praktiskus un noderīgus padomus par eiro ieviešanas kārtību un to, ko būtu svarīgi zināt uzņēmējiem un pašvaldībām. Ikviens interesents varēs uzzināt, kāpēc tūrisma uzņēmuma mārketingā svarīgi izmantot sociālos tīklus interneta vidē un kuri no tiem ir populārāki. Priekules novada pārstāvis prezentēs lokālo iniciatīvu tūrisma produktu veidošanā, īpaši aktīvajā tūrismā, tostarp velotūrismā. Otrās daļas noslēgumā pirts meistares sniegs atziņas par pirts nozīmi latvieša dzīvē senatnē un mūsdienās, kā arī tās vietu tūrisma piedāvājumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

priekulnieks

pa kurzemes piejūras kāpām braucam nolīdzināsim lai ir līdzens.

pirms 7 gadiem, 2013.04.08 19:18

Latvijas ziņas