Kurzemes policisti saņems apbalvojumus

Šogad Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas tiks godinātas un apbalvotas ar Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Valsts policijas Kurzemes reģiona apbalvojumiem. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, šogad Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē netiks rīkots kopīgs svinīgais pasākums, taču darbinieki un amatpersonas apbalvojumus saņems šīs nedēļas laikā un tos pasniegs darbinieku tiešie priekšnieki katrā struktūrvienībā visā Kurzemes reģionā, portālu "Rekurzeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Latvijas Valsts policijas 102.gadadienu Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas un darbinieki tiks apbalvoti ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu, Iekšlietu ministrijas Pateicību, II pakāpes „Kriminālpolicijas Goda zīmi”, III pakāpes “Goda zīmi”, III pakāpes „Kārtības policijas Nopelnu zīmi”, Nopelnu zīmi "Par ieguldījumu ekonomisko noziegumu apkarošanas jomā", Valsts policijas krūšu nozīmi ”Par cītību policijā”, Valsts policijas Goda rakstiem un Pateicībām, kā arī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Pateicībām. Tāpat sakarā ar Latvijas Republikas Proklamēšanas 102. gadadienu un Valsts policijas 102.gadadienu visaugstākie apbalvojumi – personīgais šaujamierocis tiks pasniegts divām Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām. Kopumā Kurzemes reģionā tiks apbalvoti aptuveni 140 darbinieki.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Indulis Blīgzna pateicas visiem darbiniekiem un amatpersonām, kuri nodrošinājuši Valsts policijas funkciju izpildi: ““Pastāvēs, kas mainīsies!” Spēja pielāgoties situācijai šobrīd ir tik nepieciešama. Šis ir grūts laiks mums visiem, taču mēs turpinām pastāvēt un nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību, esam pielāgojušies notiekošajam un turpinām veiksmīgi un profesionāli pildīt dienesta pienākumus, tostarp kontrolēt valstī noteikto ierobežojumu izpildi. Rūpējoties par citu sabiedrības locekļu drošību, dzīvību un veselību, nedrīkst aizmirst par savu. Paldies ikvienam darbiniekam par godprātīgi un profesionāli veikto darbu! Paldies mūsu darbinieku ģimenēm par tik ļoti vajadzīgo atbalstu un sapratni. Novēlu visiem veselību, izturību, panākumus, kā arī gandarījumu par paveikto! Sveicu visus Valsts policijas 102.gadadienā!”

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas